MOJA PIERWSZA WIZYTA W KINIE

Źródło: multikino.pl

Najmłodsi, więc oddział przedszkolny z p. Ewą Osowską, I klasa z p. Magdaleną Grzenkowicz i obie klasy II pod wodzą p. Laury Żydyk i p. Marleny Świtoń,  wybrali się do kina na super program skierowany właśnie do nich. Program zajęć w kinie miał wprowadzić ich  w bajkowy świat X Muzy.

Zobaczyliśmy:

·       Seanse oparte na najlepszych polskich i europejskich bajkach dla dzieci

·       Projekcje z kopii cyfrowych lub po cyfrowej rekonstrukcji

o   klasykę polskiej animacji po rekonstrukcji cyfrowej („Bolek i Lolek”. „Reksio”, „Przygody Baltazara Gąbki” i wiele innych

·       Zwiedzanie kina, m.in. wizyta w kabinie projekcyjnej, kasach biletowych, podpatrywanie, jak produkuje się popcorn.

·       Krótki film edukacyjny – kinowy savoir vivre z udziałem m.in. Grażyny Torbickiej, Katarzyny Bujakiewicz oraz Jerzego Moszkowicza

Oczywiście nieodłączny był popcorn i cola J. Widzieliśmy nawet maszynę do popcornu z bliska. Ale fajna!!!

Nad wszystkim czuwała p. Ewa Żydyk