W tym roku szkolnym uczniowie klasy II gimnazjum przystąpili do realizacji projektu edukacyjnego : ,, Nasza Ziemia - Nasz Dom".

Uczniowie zadeklarowali chęć uczestnictwa w różnorodnych zadaniach projektu, między innymi:

• przygotowanie plakatów o tematyce ekologicznej,
  • przygotowanie prezentacji dotyczącej doświadczeń przeprowadzanych na zwierzętach,
  • pokaz mody ekologicznej,
  • przygotowanie występu o tematyce ekologicznej,
  • opieka nad ogródkiem szkolnym, dosadzenie krzewów.

Czwartego czerwca podczas festynu rodzinnego w naszej szkole odbył się  pokaz mody ekologicznej. Podczas szkolnego występu młode modelki zaprezentowały się doskonale. Rewelacyjne pomysły na wykorzystanie materiałów nadających się do recyklingu wzbudziły aplauz widzów. Uczniowie klasy II gimnazjum zaprezentowali bajkę ekologiczną pt.: ,,Zielony Kapturek                     i siedmiu krasnoludków".

- Renata Mazur

Pomyślnie zapisano email.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną!