17 marca 2017 roku w naszej szkole odbył się Dzień Świętego Patryka  (przygotowany przez nauczyciela   j. angielskiego p. Marcelinę Kopowicz) - patrona Irlandii. Uczniowie młodszych klas przebrali się na zielono, aby świętować ten dzień. Szkolny korytarz ozdobiony był zielonymi koniczynkami i flagami Irlandii.

Najbardziej "zieloną" klasą okazała się klasa II A, w której wszyscy uczniowie przebrali się na zielono.

Ponadto, ogłoszony został konkurs na najpiękniejszy kapelusz Leprkiona. W związku z ogromnym zainteresowaniem uczniów, większość z nich została wyróżniona, natomiast I miejsce zajął Szymon Szeliga z klasy I.

Na koniec każdy uczeń mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie ze skrzatem Leprikonem.

Pomyślnie zapisano email.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną!